tochpodВ сучасних комп’ютерах серед усіх пристроїв введення ми найчастіше користуємося мишкою. Простим пересуванням курсору і натисканнями на дві клавіші можна виконати практично будь-які дії – запустити програму, видалити або створити файл і навіть вимкнути комп’ютер.

У ноутбуках роль пристрою управління курсором виконує тачпад, також відомий як сенсорна панель. Мишка теж нікуди не поділася – її можна підключити до USB-порту, що й роблять більшість користувачів.

Випадки, коли не працює тачпад на ноутбуці, зустрічаються дуже рідко – це досить надійний пристрій. Але й трапляються випадки, коли і він виходить з ладу. Це може бути як з вини користувача, так і через заводський брак.

Найчастіше проблеми з тачпадом виникають після залиття ноутбука рідиною. Вода має властивість окислювати контакти і приводити до короткого замикання. Якщо Ви пролили рідину на тачпад та клавіатуру, необхідно відразу знеструмити пристрій і витягнути акумулятор. Після цього потрібно акуратно зібрати воду за допомогою серветок, вати або м’якої тканини і терміново нести ноутбук в сервісний центр на чистку.

Вихід з ладу тачпада також може бути через заводський брак. Причина може бути як в погано припаяному або зламаному південному мості, так і в самому тачпаді. У такому випадку діагностику і ремонт краще довірити фахівцеві, оскільки пайка або заміна компонентів – це тонка і складна процедура.

Ну і на звершення, не можна не згадати фізичні ушкодження кнопок. Через сильні удари по клавішах або їх поганої якості, вони можуть випадати або ламатися. При бажанні їх можна замінити, але знову ж – краще це довірити фахівцям.

Миша, як пристрій управління курсором, не сильно відрізняється від тачпада. Тому, якщо не працює мишка на ноутбуці, то причини можуть будуть такі ж, як і у випадку з сенсорною панеллю (тачпадом). У разі несправності самої миші її завжди можна замінити на нову.

Якщо у Вас не працює тачпад або мишка на ноутбуці, Ви сміло можете звертатися в наш сервісний центр по ремонту ноутбуків у Львові. Наші фахівці проводять ремонт і діагностику будь-якого ступеня складності. Дізнатися всю потрібну інформацію Ви можете за нашими телефонами або звернувшись безпосередньо до фахівців в самому Сервісному Центрі у м.Львові.
Не працює тачпад на ноутбуці – що робити?