не вмикається ноутбукЯк правило ноутбуки перестають вмикатися раптово, без будь-яких на це причин. Але в будь-якому випадку необхідно визначити причину, чому це відбувається. Для початку необхідно розділити два поняття: ноутбук не вмикається – ноутбук не реагує на будь-які дії, ніби він зовсім не підключений до мережі або відсутня батарея; ноутбук не завантажується – заcвічуються індикатори включення, починає працювати кулер, проте завантаження BIOS не відбувається та при цьому відсутнє зображення на екрані ноутбука.

Ноутбук не вмикається:

не включається ноутбукЦе означає лише одне – ваш ноутбук не реагує на натискання кнопки включення, не засвічуються індикатори.

Причинами такої поведінки можуть бути:

  1. згорів блок живлення або сіла батарея (неробоча або відсутня);
  2. немає контакту в роз’ємі живлення в ноутбуці або в блоці живлення;
  3. проблема у внутрішньому блоці живлення на материнській платі.

Відсутня ініціалізація:

не завантажується ноутбукПід даним терміном слід розуміти наступну поведінку ноутбука: при натисканні кнопки живлення починає крутитися кулер, засвічуються індикатори включення і кнопки CaspLock, NumLock але не гаснуть, подальше завантаження не відбувається, на екрані відсутнє зображення, а також відсутнє миготіння індикатора HDD (жорсткого диску).

Причинами такої поведінки можуть бути:

  1. проблеми з процесором або пам’ятю;
  2. проблема з BIOS;
  3. неробочий північний міст ноутбука.

Відсутнє завантаження з HDD (жорсткого диску):

Відсутнє завантаження з HDDНоутбук включився, індикатори мигають, на екрані з’явилися рядки системної інформації (відомі як “синій екран”). На цьому все закінчилося. Завантаження операційної системи далі не відбувається.

У цій ситуації, швидше за все, проблема з жорстким диском (HDD).

Не запускається Windows:

не завантажується windowsЦе програмна проблема. Як правило, основною причиною виникнення даної проблеми є пошкоджена структура системних файлів.

Вирішується шляхом відновлення або перевстановлення операційної системи.

Ноутбук самостійно вимикається або перезавантажується:

Ноутбук включається, завантажує операційну систему і працює, проте через деякий час вимикається без будь-якої причини і попереджень. Перевантаження проблему не вирішує. Найбільш ймовірна причина – перегрів ноутбука. Дана проблема вирішується шляхом чистки системи охолодження ноутбука.

Якщо ноутбук не вдалося включити самостійно, то радимо Вам звернутися в наш сервісний центр по ремонту ноутбуків у Львові. Ми готові якісно і швидко визначити чому ноутбук не включається і усунути проблему.
Не вмикається ноутбук, що робити?