ПОВІЛЬНО ПРАЦЮЄ НОУТБУК

slow

 • Безкоштовна діагностика
 • Ремонт будь-яких моделей ноутбуків
 • Гарантія на усі роботи 6 міс.
 • Використовуємо лише нові та перевірені запчастини

Повільна робота ноутбука може бути викликана як через нестачу RAM, HDD, так і пошкодження опреційної системи, віруси тощо. Для точного визначення причини необхідна діагностика ноутбука.

ВАРІАНТИ УСУНЕННЯ ПОЛОМКИ

Вид робіт ціна, грн.
Діагностика безкоштовно
Заміна оперативної пам'яті (RAM) від 150 Замовити
Заміна жорсткого диску (HDD) від 150 Замовити
Чистка ноутбука від 250 Замовити
Встановлення/перевстановлення Windows Vista, XP, 7, 8, 10 від 200 Замовити

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

 • 1Замовлення

  Ви телефонуєте до нас або залишаєте заявку на ремонт на сайті

 • 2Діагностика

  Інженер проводить діагностику після якої стануть відомі терміни і вартість робіт

 • 3Ремонт

  Ми дзвонимо Вам і тільки після підтвердження починаємо ремонт

 • 4Оплата

  Ви забираєте готовий пристрій з ремонту та проводите оплату

Отримати консультацію, або записатися на ремонт можна по телефону:

+38(098)00-888-62

Заявка на ремонт

ПОВІЛЬНО ПРАЦЮЄ НОУТБУК, ЩО РОБИТИ?

Повільна робота ноутбука, може бути обумовлена безліччю причин, починаючи від програмного забезпечення, і закінчуючи несправним обладнанням. Однією з основних причин, через яку ноутбук повільно працює - є перегрів елементів.

Ще однією причиною повільної роботи ноутбука може бути операційна система. Так, якщо на ноутбук більш старшої моделі встановити останню версію Windows, системні вимоги якої вищі, ніж в ноутбука. При цьому, ноутбук буде довго завантажується при включенні, а під час роботи може «підвисати». В даному випадку, необхідно провести апгрейд ноутбука, або встановити менш вибагливу версію ОС.

Ноутбук також дуже довго завантажується, у випадку перевантаженої програмами автоматичного завантаження. Рекомендуємо почистити автозапуск від непотрібних програм. Особливу увагу необхідно звернути на очищення ноутбука від вірусів. Оскільки вони можуть привести до того, що навіть найпотужніший ноутбук, буде «тупити» і гальмувати.

Однією з найпоширеніших причин, через які висне ноутбук - це неналежний догляд за ним. Зокрема, це стоасується періодичного чищення системи охолодження ноутбука. Якщо у Вас гріється ноутбук і при цьому гальмує - необхідно лише провести чистку системи охолодження від пилу і бруду, після чого, ноутбук буде працювати швидко та оперативно.

Також, не варто забувати, що ноутбук може повільно працювати і через несправність оперативної пам'яті, відеокарти або жорсткого диску. Саме тому, ми рекомендуємо звертатися в сервісний центр, для проведення детальної діагностики.