Ремонт китайських планшетівНе секрет, що Китай продає всьому світу сучасну, функціональну, але не завжди довговічну електроніку. Зокрема, популярними серед молоді є китайські планшети. Крім доступної ціни, китайські бренди мають чудові системнимні характеристики пристроїв. Що ж стосується якості комплектуючих і збірки – тут все неоднозначно. Якщо апарат коштує зовсім вже дешево, то цілком ймовірно, що він відразу або через короткий час після покупки потрапить в ремонт.

Чому китайські планшети такі дешеві?

china_tab2Як правило, собівартість китайського планшета знижується за рахунок використання більш бюджетних матеріалів у їх виробництві, в тому числі і систем охолодження процесора. З часом перегрівання планшета призводить до системних помилок. Тому, якщо в тестах щодо продуктивності китайські планшети займають лідируючі позиції свого цінового сегмента, то конкуренцію в стабільності роботи витримують не завжди. І як підсумок, деяка нестабільність роботи дозволила в рази знизити ціну кінцевого продукту.

Чи має сенс ремонт китайського планшета?

china_tab31Сервісний центр ІТ-Центр надає послуги по ремонту китайських планшетів у Львові будь-якого виробника. Не дивно, адже статистика говорить, що у 90% випадків китайський планшет може бути відновлений. Але ремонт таких планшетів часто виявляється нерентабельний. Адже якщо сам планшет коштує наприклад 1500 гривень, то немає ніякого сенсу шукати до нього запчастини та платити за ремонт 1000 гривень. Зовсім інша справа, якщо планшет із середньої цінової категорії. У такому випадку велика ймовірність, що він буде довго Вас тішити своєю надійною роботою.

Особливості ремонту планшетів китайських виробників

На даний час різновид фірм та моделей з “Піднебесної” настільки величезний, що всіх перерахувати дуже складно. Але, як правило, у багатьох фірм і моделей використовуються однакові деталі. Це дозволяє охопити великий перелік обслуговуваних моделей планшетів. Наприклад, один і той же динамік, роз’єм або дисплей можуть підходити до багатьох моделей планшетів.

Що найчастіше ламається в китайському планшеті?

china_tab32Якщо говорити відверто, то поламатися в китайському планшеті може будь-що. Починаючи від деформації неякісного пластика корпусу і закінчуючи повним виходом з ладу прошивки. Однак, 85% поломок трапляється через неакуратне використання самого планшету. Причинами виходу з ладу прошивки, як правило, служать спроби її перевстановлення з метою збільшення продуктивності апарату. Якщо ж потрібна заміна сенсорного екрану (тачскріну), то витратні матеріали, як правило, завжди є в наявності. Ремонт екрану планшета не є серйозною проблемою і в 99% випадків його заміна призводить до відновлення працездатності пристрою.

Якщо причина поломки відома – наприклад планшет впав і тріснув дисплей, вирвали роз’єм зарядки або в планшет потрапила вода, то наш сервісний центр відразу може повідомити Вам орієнтовну вартість ремонту.

Але бувають і випадки, коли проблема виникла з незрозумілої для користувача причини. Планшет не падав, вода на нього не потрапляла – а він раптом просто перестав працювати. У такому випадку наші майстри проведуть безкоштовну діагностику і визначать причину поломки. Після цього буде відомо що потрібно зробити, і скільки це буде коштувати. Далі вже рішення приймати власнику планшета – робити ремонт чи ні. На всі виконані роботи та встановлені запчастини надається гарантія.

Крім планшетів китайських виробників, наш сервісний центр здійснює ремонт планшетів у Львові і всіх інших фірм та моделей.

Ремонт китайських планшетів у Львові