gnizdoПри необережному користуванні ноутбуком в його роботі можуть виникнути ряд дрібних поломок. Наприклад, виходять з ладу роз’єми живлення, USB-порти тощо. Але може бути, що такого роду поломки трапляються через причини, які не пов’язані з користувачем.Однією з найбільш поширених є проблеми з роз’ємом живлення ноутбука.

Як і по яких ознаках можна визначити поломку розєму живлення ноутбука?

  • Ноутбук не включатися.
  • Ноутбук не заряджається.
  • Пропрацювавши кілька хвилин, ноутбук відключається.
  • Штекер сильно нагрівається.
  • Зарядка акумулятора зникає, але з’являється знову в тому випадку, якщо закріпити штекер в певному положенні.

Якщо Ви виявили один або декілька з цих ознак – ймовірно, що ноутбуку терміново потрібний ремонт гнізда роз’єму живлення ноутбука. Чому терміново? Справа в тому, що збої в його роботі з часом призводять до виникнення набагато серйозніших проблем. Зокрема, постійний перепад напруги тягне за собою швидке зношування акумуляторної батареї. Також, тривале використання ноутбука з несправним роз’ємом живлення є ризиком пошкодження інших працюючих елементів ноутбука, що лише збільшить вартість його ремонту.

Як правило, в більшості випадках роз’єм живлення необхідно просто перепаяти або він потребує заміни. Але, незважаючи на простоту цієї операції, варто пам’ятати про те, що роз’єм живлення розташований на материнській платі – на якій, крім нього, знаходиться велика кількість інших, не менш важливих елементів, пошкодження яких може призвести до повної заміни плати.

usbportТакож слід бути обережними з USB портами. Механічне пошкодження портів на ноутбуці є дуже небезпечною проблемою, так як через пошкоджений USB порт може відбутися коротке замикання на материнській платі, і внаслідок цього він може пошкодити інші деталі ноутбука. Тому подальше використання несправного USB порту не рекомендується.

Заміна або ремонт USB, роз’єму живлення ноутбука є не складною процедурою для людини, яка добре розбирається в ремонті материнських плат і має додаткове обладнання для такої роботи.

Даною послугою Ви можете скористатися в нашому сервісному центрі у м.Львові. В середньому заміна (або ремонт) роз’ємів живлення, порту USB у наших майстрів займає від 1 до 2-ох годин.
Ремонт ноутбуків: ремонт, перепайка та заміна роз’ємів