РЕМОНТ НОУТБУКІВ ЛЬВІВ

Ремонт ноутбуків Львів

 • Безкоштовна діагностика

  При умові ремонту в нашому сервісному центрі

 • Висока якість

  Для ремонту ми використовуємо тільки нові та оригінальні запчастини

 • Гарантія

  Надаємо гарантію на усі роботи до 6 міс.

 • Найкращі ціни

  Діє гнучка система знижок на усі види робіт

 • Зручність

  Наш сервісний центр розташований у самому центрі м.Львова

ЦІНИ НА РЕМОНТ НОУТБУКІВ

Назва послуги ціна, грн.
Заміна матриці ноутбука (в залежності від діагоналі) від 250 Замовити
Ремонт/заміна шлейфа матриці від 200 Замовити
Ремонт елементів корпуса ноутбука від 150 Замовити
Заміна жорсткого диску (без врахування ціни диску) від 150 Замовити
Заміна роз'ємів USB, аудіо роз'ємів, інших роз'ємів від 150 Замовити
Ремонт/заміна клавіатури ноутбука від 150 Замовити
Ремонт материнської плати ноутбука від 500 Замовити
Чистка ноутбука (пил, бруд, заміна термопасти) від 249 Замовити

ТИПОВІ НЕСПРАВНОСТІ

Отримати консультацію, або записатися на ремонт можна по телефону:

+38(098)00-888-62

Заявка на ремонт

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО:

 • 1Замовлення

  Ви телефонуєте до нас або залишаєте заявку на ремонт на сайті

 • 2Діагностика

  Інженер проводить діагностику після якої стануть відомі терміни і вартість робіт

 • 3Ремонт

  Ми дзвонимо Вам і тільки після підтвердження починаємо ремонт

 • 4Оплата

  Ви забираєте готовий пристрій з ремонту та проводите оплату

РЕМОНТ НОУТБУКІВ У ЛЬВОВІ

Сервісний-центр ІТ-Центр допоможе повернути працездатність вашої техніки. Скористатися нашими послугами можуть як власники електроніки відомих брендів, так і рідкісних марок. Наші фахівці добре знайомі з особливостями ноутбуків різних брендів. У нас можна замовити ремонт ноутбуків у Львові будь-якого виробника: Asus, Acer, Compaq, Toshiba, Lenovo, Apple, Dell та інші.

Ставши клієнтом ІТ-Центр, ви довіряєте свій ноутбук справжнім професіоналам. У сервісному центрі є необхідне обладнання, яке дозволяє виявити неполадку, а потім усунути її. Ремонт ноутбуків у Львові, а також роботи з встановлення та налаштування програмного забезпечення, можуть виконуватися нашими фахівцями безпосередньо у замовника. 

ЧАСТІ ПОЛОМКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

Ремонт ноутбуків - більш складна справа, ніж ремонт комп'ютерів. Одна з найпоширеніших типів поломок - це перегрів ноутбука, при цьому абсолютно не важливо, який у вас виробник – Asus, Acer, Compaq, Toshiba, Lenovo чи будь-який інший. Причиною є накопичення пилу на вентиляторі системи охолодження ноутбука. Спочатку ноутбук починає нагріватися, коли перегрів стає критичним, ноутбук, як правило, вимикається повністю. Отже, звичайний пил може привести до серйозної поломки, якщо вчасно не провести чистку ноутбука.

Дуже часто ламаються деталі елементів корпуса ноутбуків через необережне його використання. Більш складнішими є поломки: материнської плати, жорсткого диску, матриці (екрану), відеокарти тощо. Дана проблема вирішується шляхом заміни або ремонту окремого елемента ноутбука.

Якщо мигає кнопка включення на ноутбуці - можливо, проблема з батареєю. Подібне трапляється, коли окислюються контакти батареї. В даному випадку, можна зробити ремонт ноутбука в домашніх умовах - почистити контакти батареї і контакти на ноутбуці самостійно. У більш складних ситуаціях слід звернутися до спеціалістів нашого сервісного центру.

Ремонт ноутбуків Acer

Ремонт ноутбуків даної марки вимагає високої кваліфікації фахівців. Поширені несправності - вихід з ладу матриці, відмова роботи материнської плати, поломка роз'ємів живлення. Усунути всі несправності зможуть фахівці нашого центру, які мають значний досвід в ремонті ноутбуків Acer.

Ремонт ноутбуків Asus

Asus - одна з найбільш популярних серед користувачів марок ноутбуків. Але, не дивлячись на високу якість ноутбуків, швидкість роботи, вони іноді ламаються. ІТ-Центр пропонує ремонт ноутбуків Asus у Львові. Найчастіші поломки ноутбуків даної моделі - пов'язані в роботі відеокарти, поломка мостів, проблеми в роботі клавіатури. Всі ці несправності легко усуваються. Потрібно встановити замість неробочих компонентів нові якісні комплектуючі.

Ремонт ноутбуків HP

В ноутбуках HP основними несправностями є проблеми з відеокартою та перегрівом. Звернувшись в наш сервісний центр, ви можете бути впевнені, що ремонт ноутбуків HP у Львові вам проведуть на високому рівні, майстри усунуть усі неполадки.

Скористатися нашими послугами можуть всі, хто шукає ремонт ноутбуків у Львові та Львівській області. Звертайтеся до нас, і Ви гарантовано отримаєте відмінний сервіс по ремонту ноутбуків.


 
РЕМОНТУЄМО

 

 
РЕМОНТУЄМО