Залитий ноутбукПопадання рідини — одна з найбільш поширених причин виходу з ладу ноутбуків. В залежності від кількості пролитої рідини та від своєчасності прийнятих заходів, залиття ноутбука може бути: незначним (коли проводиться лише ремонт клавіатури ноутбука) і значним (коли рідина проникає в материнську плату, тоді необхідно ремонтувати не тільки клавіатуру, але й материнську плату – найдорожчий елемент ноутбука).

У випадку попадання рідини в ноутбук необхідно:
  1. Відразу вимкнути ноутбук та витягти батарею (акумулятор);
  2. Спробувати просушити ноутбук, якщо пролитої рідини було мало;
  3. Після того, як ноутбук просушили (не менше 24 год) його можна спробувати увімкнути.

Далі як пощастить… З практики у 40 відс. випадках ноутбук буде робочим, а в 60 відс. залитий ноутбук не запускається взагалі, тоді вихід лише один — його необхідно нести в сервісний центр. Саме наш сервісний центр спеціалізуться на подібного роду поломках. Ми відновимо ваш ноутбук після залиття в найкоротший термін, надамо гарантію на виконану роботу.

Важливе застереження! Не намагайтесь розбирати та чистити ноутбук самостійно. Повністю очистити ноутбук від рідини без відповідного обладнання, швидше за все, не вийде, а лише збільшить вартість його ремонту.

Навіть, якщо Ви залили клавіатуру, просушили ноутбук, і він запрацював, це ще не означає, що все минулось. Рідина може потрапити на дрібні елементи ноутбука і довго там знаходитись, і наслідки від цього можуть проявитися пізніше – ноутбук раптово може вимикатись, а пізніше і взагалі – не запускатися.

Тому, ми рекомендуємо в таких випадках відразу звертатися в сервісні центри навіть при незначному попаданні рідини на ноутбук.

Залили ноутбук, що робити?