ЗАМІНА АКУМУЛЯТОРА IPHONE

iphone-batar

 • Безкоштовна діагностика

  При умові ремонту в нашому сервісному центрі

 • Висока якість

  Для ремонту ми використовуємо тільки нові та оригінальні запчастини

 • Гарантія

  Надаємо гарантію на усі роботи до 6 міс.

 • Найкращі ціни

  Діє гнучка система знижок на усі види робіт

 • Зручність

  Наш сервісний центр розташований у самому центрі м.Львова

ЦІНА НА ЗАМІНУ АКУМУЛЯТОРА

Модель ціна, грн.
iPhone 4 350 Замовити
iPhone 4s 350 Замовити
iPhone 5 350 Замовити
iPhone 5c 350 Замовити
iPhone 5s 400 Замовити
iPhone 6 550 Замовити
iPhone 6s 950 Замовити
iPhone 6 Plus 600 Замовити
iPhone 6s Plus 950 Замовити

*Ціни включають вартість комплектуючих та роботу і можуть відрізнятися в залежності від якості комплектуючих та курсу валют на момент проведення ремонту

Отримати консультацію, або записатися на ремонт можна по телефону:

+38(098)00-888-62

Заявка на ремонт

ЗАМІНА АКУМУЛЯТОРА IPHONE У ЛЬВОВІ

Якщо індикатор зарядки показує, що телефон заряджається, а фактично цього не відбувається, то точну причину несправності після проведення діагностики виявить сервісний центр. Причин такої поломки досить багато. Якщо телефон не реагує на зарядку і не включається з зарядженим акумулятором, то тільки діагностика виявить причину поломки.

У всіх сучасних смартфонах встановлені літій-іонні акумулятори. Вони забезпечують тривалу роботу без підзарядки навіть при великому навантаженні. У порівнянні з більш старими моделями акумуляторів, вони мають меншу вагу, заряджаються значно швидше і тримають заряд довше. Однак і такі сучасні технології не ідеальні - літій-іонні акумулятори в iPhone все одно схильні до зносу і іноді вимагають заміни. Це пов'язано з тим, що будь-який акумулятор обмежений кількістю циклів зарядки і розрядки.

Якщо Вам доводиться заряджати телефон двічі, а то й тричі на день? Все це - ознаки природного зносу акумулятора, його потрібно замінити.

Зазвичай літій-іонні акумулятори в iPhone справно працюють протягом півтора-двох років. Після цього вони природним чином зношуються, і починають все гірше справлятися зі своєю роботою. На жаль, замінити акумулятор самостійно досить складно. Зверніться в сервісний центр, якщо помітили, що батарея стала сідати набагато частіше.
Якщо ваш айфон не реагує на кабель зарядки, можливо, проблема в остаточному зносі акумулятора. Однак ще однією причиною такої неполадки може стати контролер живлення. Принесіть ваш iPhone на безкоштовну діагностику в сервіс-центр ІТ-Центр - наш майстер швидко з'ясує причину поломки і запропонує рішення.