ЗАМІНА ДИНАМІКА IPHONE

iphone_dunamik

 • Безкоштовна діагностика

  При умові ремонту в нашому сервісному центрі

 • Висока якість

  Для ремонту ми використовуємо тільки нові та оригінальні запчастини

 • Гарантія

  Надаємо гарантію на усі роботи до 6 міс.

 • Найкращі ціни

  Діє гнучка система знижок на усі види робіт

 • Зручність

  Наш сервісний центр розташований у самому центрі м.Львова

ЦІНА НА ЗАМІНУ ДИНАМІКА

Модель ціна, грн.*
iPhone 4 250 Замовити
iPhone 4s 250 Замовити
iPhone 5 250 Замовити
iPhone 5c 250 Замовити
iPhone 5s 300 Замовити
iPhone 6 350 Замовити
iPhone 6s 400 Замовити
iPhone 6 Plus 400 Замовити
iPhone 6s Plus 500 Замовити

*Ціни включають вартість комплектуючих та роботу і можуть відрізнятися в залежності від якості комплектуючих та курсу валют на момент проведення ремонту

Отримати консультацію, або записатися на ремонт можна по телефону:

+38(098)00-888-62

Заявка на ремонт

ЗАМІНА ДИНАМІКА IPHONE У ЛЬВОВІ

В iPhone 4, 4s, 5, 5s, 5c, 6, 6s, 6 Plus є два динаміка - верхній і нижній. Перший призначений для звичайних розмов по телефону, а другий - для розмов по гучному зв'язку, програвання музики і рингтонів. Якщо ви чуєте співрозмовника тільки після перемикання на гучний зв'язок, то у вас проблеми з верхнім динаміком.

Верхній динамік може вийти з ладу з різних причин. Найпоширеніша проблема - це забруднення. Якщо отвір верхнього динаміка (спікера) забруднено або забито пилом, ви можете спробувати самостійно прочистити його, перш ніж звертатися до сервісного центру.

З допомогою маленької щіточки або балончика зі стисненим повітрям спробуйте вичистити бруд з отвору динаміка. Якщо це не допомогло, принесіть свій айфон в наш сервісний центр на безкоштовну діагностику. Зазвичай вона займає не більше 30 хвилин.

Крім забруднення, динамік може не працювати через несправність самої деталі. Можливо, через механічне пошкодження сам спікер вийшов з ладу або від'єднався від материнської плати iPhone. У цьому випадку буде потрібно заміна динаміка. У нашому сервісному центрі ця операція займе не більше години.