Заміна клавіатуриКлавіатура – це другий елемент ноутбука після матриці (екрану), який найчастіше ламається при активному користуванні ноутбуком. Основною причиною більшості поломок клавіатур – є потрапляння на них рідини. Попадання, навіть, дуже малої кількості рідини з великою ймовірністю виведе клавіатуру з ладу.

Ремонт клавіатури після залиття – процес затяжний, і найголовніше не дає стовідсоткового результату.

При механічному ушкодженні дуже часто ламаються окремі кнопки, які починають погано працювати (залипають, не відповідають на ті чи інші дії користувача). В таких випадках можна обмежитись ремонтом клавіатури ноутбука.

Слід відмітити, що у випадку значного пошкодження клавіатури дешевше замінити її на нову, ніж ремонтувати. Для цього використовується оригінальна або інша модель, яка підходить під розміри Вашого ноутбука.

Клавіатура прослужить довше, якщо Ви будете періодично проводити її чистку та тримати ноутбук в чистоті. Оскільки пил та бруд, проникаючи в конструкцію клавіатури погіршують її роботу.

Ми рекомендуємо довірити демонтаж і чистку клавіатури для ноутбука тільки фахівцям. Самостійне вирішення даної проблеми може привести до неприємних наслідків.

Спеціалісти нашого сервісу можуть замінити або провести ремонт клавіатур будь-яких виробників: Acer, Asus, Toshiba, Dell, Msi, Sony Vaio, Samsung, Lenovo, HP та інші. Заміна клавіатури на більшості ноутбуках займає не більше години.

Заміна клавіатури на ноутбуці (нетбуці)