Заміна матриці ноутбукаМатриця (екран) ноутбука одне з найвразливіших місць. По статистиці екран ноутбука ламається частіше ніж інші його елементи. Це можуть бути механічні пошкодження: наприклад, падіння ноутбука, або часто трапляється ситуація, коли в громадському транспорті хтось із пасажирів притиснув ваш ноутбук. Також на роботу екрану впливають і внутрішні фактори, наприклад лампа підсвідки, поломка якої призводить до потускніння картинки на екрані.

На сьогоднішній день існує дуже великий вибір екранів до ноутбуків. За своїми характеристиками матриці поділяються: по типу поверхні – глянцеві або матові, по типу підсвідки – звичайні світлодіодні або лампові (у більш старіших моделях), та по розширенню екрану – 1280 на 800 пікселів, 1366 на 768 пікселів, 1600 на 1200 пікселів, 1920 на 1200 пікселів. Як правило більшість сучасних моделей ноутбуків оснащені матрицями розміру 15,6 дюймів з розширенням 1366х768 пікселів.

Які основні ознаки того, що необхідно провести заміну екрану ноутбука, крім випадку його явного фізичного пошкодження?

Це вертикальні або горизонтальні полоси на екрані через пошкодження контактів або відсутність будь-якого зображення на екрані Вашого ноутбука. Але в першу чергу треба переконатися, що причина відсутності зображення на екрані ноутбука саме в матриці, а не в шлейфі від материнської плати до екрану чи у відеокарті.

Самостійно визначити причину поломки, чи провести заміну матриці ноутбука, немаючи досвіду – неможливо. Спеціалісти нашого сервісного центру мають великий досвід практичної роботи по заміні матриць (екранів) ноутбуків (нетбуків). Заміна матриці ноутбука у нашому сервісному центрі проходить з дотриманням усього технологічного процесу, використовуючи комплектуючі відомих виробників. Ми маємо власні запаси комплектуючих, тому можемо провести заміну матриці в ноутбуках практично усіх моделей, таких як: Acer, Asus, Apple, Hp, Msi, Samsung, Sony, Toshiba та інші.

Якщо у Вас є питання? Цікавить заміна матриці ноутбука? Ціна та термін виконання? Напишіть нам або подзвоніть тел. (098) 00 888 62, (093) 593 22 88. Відповімо обов’язково!

Заміна матриці (екрану) ноутбука