ЗАМІНА СКЛА НА IPHONE

screen

 • Безкоштовна діагностика

  При умові ремонту в нашому сервісному центрі

 • Висока якість

  Для ремонту ми використовуємо тільки нові та оригінальні запчастини

 • Гарантія

  Надаємо гарантію на усі роботи до 6 міс.

 • Найкращі ціни

  Діє гнучка система знижок на усі види робіт

 • Зручність

  Наш сервісний центр розташований у самому центрі м.Львова

ЦІНА НА ЗАМІНУ ДИСПЛЕЙНОГО МОДУЛЯ

Модель ціна, грн.
iPhone 4 650 Замовити
iPhone 4s 650 Замовити
iPhone 5 1150 Замовити
iPhone 5c 1150 Замовити
iPhone 5s 1150 Замовити
iPhone 6 1800 Замовити
iPhone 6s 4200 Замовити
iPhone 6 Plus 3300 Замовити
iPhone 6s Plus 5900 Замовити

*Ціни включають вартість комплектуючих та роботу і можуть відрізнятися в залежності від якості комплектуючих та курсу валют на момент проведення ремонту

Отримати консультацію, або записатися на ремонт можна по телефону:

+38(098)00-888-62

Заявка на ремонт

ЗАМІНА ДИСПЛЕЯ НА IPHONE У ЛЬВОВІ

Сильною стороною iPhone – є високоякісний екран, який одночасно є його найбільшою слабкістю. Саме ця частина смартфона найбільш часто піддається поломкам через необережне поводження з телефоном. Різні види механічного впливу - наприклад, удари при падінні телефону - призводять до пошкодження екрана. Це може бути майже непомітний скол або ціла сітка тріщин, що не дозволяє нормально користуватися Айфоном.

В усіх моделях iPhone (крім iPhone 3G/3GS) скло і дисплей з'єднані в одне ціле, тому при пошкодженні екрану потрібно міняти весь дисплейний модуль. Ця технологія використовується в багатьох сучасних смартфонах, оскільки дозволяє зробити їх тоншими і легшими.

Заміна скла/дисплея iPhone повинна проводитися тільки досвідченими фахівцями, які зможуть гарантувати правильність виконання робіт. Помилки при ремонті можуть привести до більш серйозних поломок. Наші майстри ремонтують Айфони вже багато років та виконують свою роботу акуратно, використовуючи професійні інструменти, призначені спеціально для ремонту iPhone. Заміна скла iPhone разом з дисплеєм займе приблизно годину.

Ми гарантуємо встановлення тільки якісних запчастин, які проходять ретельну перевірку працездатності, перш ніж бути поставленими на пристрій клієнта.